Saliekams saturs

Drošs un zinātniski pamatots

Zāļu ekstraktu maisījuma "CleanKill" sastāvdaļu izvēle ir veikta ņemot vērā to drošumu (ievērojot ES noteikumus, kā arī papildu zinātniskos datus par drošību un ietekmi uz veselību), kā arī efektivitāti attiecībā uz izplatītākajām helmintu sugām un citiem zarnu patogēniem(sēnītēm), sistēmisku veselību uzlabojošu ietekmi. (Sadarbībā ar Inovatīvo Biomedicīnas Tehnoloģiju instutūtu)

100% dabīgs un vegānisks

Pilnībā dabīgs zāļu maisījums kā lieliska alternatīva ķīmiskajiem

Aktīvās vielas veselības uzlabošanai

(Lasi vairāk zemāk) Rūgtās vērmeles un krustnagliņās ir bijušas pakļautas daudziem pētījumiem, kuros konstatēja  vairākas bioloģiskās aktivitātes, antihelmintiskas,  antibakteriālas un pretsēnīšu. Produktā ir arī priežu miza, čagas ekstrakts, kanēlis un kurkuma.

1 iepakojums = 1 kurss

1 iepakojums ir kurss vienam pieaugušajam. 6 tabletes dienā, divas nedēļas: 3 no rīta, 3 vakarā!

Iesakām kursu atkārtot reizi pusgadā!

 • Slēptās briesmas

  Zarnu parazītārie organismi  ir globāla mēroga problēma. 

  Tārpu esamība var traucēt barības vielu uzsūkšanu, izraisīt anēmiju, garīgās un fiziskās attīstības traucējumus, kā arī nopietni apdraudēt reproduktivitāti.

  Ciešs kontakts ar mājdzīvniekiem var radīt parazītu infekciju risku. Pat ja tavs mājdzīvnieks šķiet pilnīgi vesels, tas var pārnēsāt parazītus, kas var kaitēt tavai veselībai.

 • Kādēļ izvēlēties Clean Kill?

  CleanKill piedāvā dabisku un efektīvu risinājumu, lai pasargātu sevi no ar mājdzīvniekiem saistītiem parazītiem.

  Clean Kill atšķirībā no citiem preperātiem neizinīcina labās baktērijas tavā organismā, tā nav ''inde'', bet gan dabīgs uztura bagātinātājs ar pretparazītu īpašībām.

Saliekams saturs

Cik daudz un cik bieži jālieto?

Viens iepakojums = viens kurss

Pieaugušajam kurss ir 6 tablete/dienā kursa veidā 14 dienas. Iesakām 3 no rīta pirms ēšanas, 3 vakarā pirms ēšanas.

leteicams ikvienam vismaz divas reizes gadā, lai organisms būtu tīrs no parazītiem. Ja esat mājdzīvnieku īpašnieks tad kursu var atkārtot pat līdz 4 reizēm gadā.

Vai bērni drīkst izmantot Clean Kill?

Tāpat kā parastie pretparazītu preperāti, nav ieteicams to izmantot bērniem līdz 12 gadu vecumam. Ja tomēr ir vēlme, deva ir būtiski jāsamazina. Aicinām sazināties ar mums un palīdzēsim izrēķināt devu!

Vai Clean Kill drīkst izmantot grūtnieces un barojot ar krūti?

Drīkst, taču neiesakām, labāk pagaidīt.

Vai ir kādas blakusparādības?

Clean Kill ir pārbaudīts, ar plašu specifiskās iedarbības spektru un zemu blakusparādību risku.

Konsultējieties ar savu veselības aprūpes sniedzēju, ja jums ir īpašas veselības problēmas. CleanKill ir uztura bagātinātājs, kas paredzēts jūsu labsajūtas atbalstam.

Ieteicamo dienas devu nav nepieciešams pārsniegt. Nelietot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizstājēju.

Rūgtās vērmeles

Rūgtās vērmeles ir bijušas pakļautas daudziem pētījumiem, kuros konstatēja  vairākas bioloģiskās aktivitātes, antihelmintiskas (pret askarīdām, pinvijām, žiardijām),  antibakteriālas (Escherichia, Salmonella) un pretsēnīšu (Candida, Aspergillus spp.). 

Krustnagliņu pulveris

Krustnagliņu (Clovetree) pulveris ir plašas iedarbības, jo tā sastāvdaļas  iznīcina helmintus, to kāpurus un olas, nomāc Candida klīniskos un ar pārtiku izplatītos celmus, nodrošina antibakteriālu un antioksidantu iedarbību.

Priežu miza (Pinus sylvestris) un čagas (Inonotus obliquus) ekstrakts

bagāti ar fulvīnskābi

Kanēlis un kurkuma pulveris

Kanēlis un krustnagliņas palīdz uzturēt normālu gremošanas funkciju. 

Kurkuma palīdz uzturēt normālu aknu darbību un normālu aknu lipīdu līmeni.

CleanKill: tavs vairogs pret slēptiem veselības apdraudējumiem