Kas mēs esam?

Microculture ir ģimenes radīts zīmols, kas sadarbībā ar Inovatīvo Biomedicīnas Tehnoloģiju Institūtu ir izstrādājis dabīgus pārtikas produktus un uztura bagātinātājus.

kas ir microculture?

Mēs esam daļa no šīs zemes, saistīti ciešā saiknē ar dabu. Kad mūsu vide tiek ķīmiski un nedabiski mainīta, mūsu ķermenis un prāts to jūt. Tas, kas notiek makro pasaulē, notiek arī mikro pasaulē – mūsu ķermeņos. Pārstrādāti pārtikas produkti, emisijas, spēcīgi medikamenti, klimata pārmaiņas, ar pesticīdiem noslogoti lauki, steidzīgs dzīvesveids, ekrāni, kas kliedz sejā, nepietiekams miegs — tas viss ietekmē un izjauc mūsu iekšējo ekosistēmu.


Microculture ir aicinājums dziedēt savu iekšējo, micro ekosistēmu.

Mēs aicinām sākt savu ceļu uz veselību ar nelieliem, micro centieniem, mūsu produktus iekļaujot savā ikdienas rutīnā. Tie ir augstas kvalitātes, dabīgi, viegli izmantojami, garšīgi un patīkami. 


Mūsu uzsvars tiek likts arī uz kultūras daļu - mēs tiecamies izveidot veselīgu, atbildīgu sabiedrību, kas var veidot labāku, dabiskāku, atbalstošāku un iekļaujošāku pasauli. To var panākt tikai ar veselīgu prātu un ķermeni. Mūsu produkti ir unikāls dabas, zinātnes un tehnoloģiju maisījums, kas izstrādāts, lai palīdzētu tev sasniegt tavu potenciāla virsotni.