Attīries no parazītiem un sēnītēm dabīgi!

Dabīgas zāļu tabletes, kas attīra organismu no helmintiem, patogēnām baktērijām, sēnītēm, kā arī uzlabo gremošanas veselību ar aktīvajām sastāvdaļām!

iegādāties

Aktīvās vielas kā vērmeles lapas, priežu mizas un čagas ekstrakts (bagats ar fulvīnskābi), krustnagliņu pulveris, kanēlis, kurkumas saknes pulveris, nātres lapas, kumelīšu ziedi palīdzēs ne vien izdzīt parazītus un sēnītes, bet arī uzlabos vispārējo veselību!

Saliekams saturs

Drošs un zinātniski pamatots

Zāļu ekstraktu maisījuma "CleanKill" sastāvdaļu izvēle ir veikta ņemot vērā to drošumu (ievērojot ES noteikumus, kā arī papildu zinātniskos datus par drošību un ietekmi uz veselību), kā arī efektivitāti attiecībā uz izplatītākajām helmintu sugām un citiem zarnu patogēniem(sēnītēm), sistēmisku veselību uzlabojošu ietekmi. (Sadarbībā ar Inovatīvo Biomedicīnas Tehnoloģiju instutūtu)

100% dabīgs un vegānisks

Pilnībā dabīgs zāļu maisījums kā lieliska alternatīva ķīmiskajiem preperātiem!

Aktīvās vielas veselības uzlabošanai

(Lasi vairāk zemāk) Rūgtās vērmeles un krustnagliņās ir bijušas pakļautas daudziem pētījumiem, kuros konstatēja  vairākas bioloģiskās aktivitātes, antihelmintiskas,  antibakteriālas un pretsēnīšu. Produktā ir arī priežu miza, čagas ekstrakts, kanēlis un kurkuma.

1 iepakojums = 1 kurss

1 iepakojums ir kurss vienam pieaugušajam. 6 tabletes dienā, divas nedēļas: 3 no rīta, 3 vakarā!

Iesakām kursu atkārtot reizi pusgadā!

  • Sveiki! Biju pasūtījusi Clean Kill, noteikti to pirkšu vēl, jo iekša daudz labu, dabīgu mantu. Pašsajūta daudz vieglāka un vēders mierīgs, neuzpūšas!

  • Clean Kill dzērām abi ar draugu un sajutām vairāk enerģijas jau pēc pāris dienām, kā arī mazāk vēdera uzpūšanos, gribējām jaunu detox produktu, jo aptiekā pieejamie šķita toksiski, šī ir lieliska alternatīva, noteikti pēc laika pasūtīsim vēl!

  • Gribēju pateikt, ka pēc CleanKill kursa izdzeršanas ir manāmi rezultāti - man ir drastiski uzlabojusies vēdera izeja, ar ko cīnījos jau labu laiku; vēders iziet regulāri un nesagāda diskomfortu!

Kā atšķiras no ķīmiskajiem preperātiem?

Clean Kill atšķirībā no citiem preperātiem neizinīcina labās baktērijas tavā organismā, tā nav ''inde'', bet gan dabīgs uztura bagātinātājs ar pretparazītu īpašībām.

Saliekams saturs

Cik daudz un cik bieži jālieto?

Viens iepakojums = viens kurss

Pieaugušajam kurss ir 6 tablete/dienā kursa veidā 14 dienas. Iesakām 3 no rīta pirms ēšanas, 3 vakarā pirms ēšanas.

leteicams ikvienam vismaz divas reizes gadā, lai organisms būtu tīrs no parazītiem. Ja esat mājdzīvnieku īpašnieks tad kursu var atkārtot pat līdz 4 reizēm gadā.

Vai bērni drīkst izmantot Clean Kill?

Tāpat kā parastie pretparazītu preperāti, nav ieteicams to izmantot bērniem līdz 12 gadu vecumam. Ja tomēr ir vēlme, deva ir būtiski jāsamazina. Aicinām sazināties ar mums un palīdzēsim izrēķināt devu!

Vai Clean Kill drīkst izmantot grūtnieces un barojot ar krūti?

Drīkst, taču neiesakām, labāk pagaidīt.

Vai ir kādas blakusparādības?

Clean Kill ir pārbaudīts, ar plašu specifiskās iedarbības spektru un zemu blakusparādību risku. Taču, protams, reakcijas var atšķirties! Sākumā ir svarīgi noskaidrot, vai nav alerģija pret kādu no sastāvdaļām!

Visbiežāk var sāpēt galva vai būt pastiprinātas slāpes! Iesakām šajās dienās pievērst uzmanību ūdens daudzumam - dzeram vairāk!

Konsultējieties ar savu veselības aprūpes sniedzēju, ja jums ir īpašas veselības problēmas. CleanKill ir uztura bagātinātājs, kas paredzēts jūsu labsajūtas atbalstam.

Ieteicamo dienas devu nav nepieciešams pārsniegt. Nelietot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizstājēju.

Kas ir pakļauts īpašam parazītu riskam?

- mājdzīvnieku īpašnieki

- dabas baudītāji un sportisti, kas pavada daudz laika ārā

- jēlas gaļas un zivju ēdienu baudītāji

- mednieki

- makšķernieki

- dārznieki

- ja ikdienā nākas saskarties ar daudz skaidru naudu

Rūgtās vērmeles

Rūgtās vērmeles ir bijušas pakļautas daudziem pētījumiem, kuros konstatēja  vairākas bioloģiskās aktivitātes, antihelmintiskas (pret askarīdām, pinvijām, žiardijām),  antibakteriālas (Escherichia, Salmonella) un pretsēnīšu (Candida, Aspergillus spp.). 

Krustnagliņu pulveris

Krustnagliņu (Clovetree) pulveris ir plašas iedarbības, jo tā sastāvdaļas  iznīcina helmintus, to kāpurus un olas, nomāc Candida klīniskos un ar pārtiku izplatītos celmus, nodrošina antibakteriālu un antioksidantu iedarbību.

Priežu miza (Pinus sylvestris) un čagas (Inonotus obliquus) ekstrakts

bagāti ar fulvīnskābi

Kanēlis un kurkuma pulveris

Kanēlis un krustnagliņas palīdz uzturēt normālu gremošanas funkciju. 

Kurkuma palīdz uzturēt normālu aknu darbību un normālu aknu lipīdu līmeni.

CleanKill: tavs vairogs pret slēptiem veselības apdraudējumiem