BEET-TOX kastes un Melnā plūškoka sulas dāvanu komplekts sula microculturelab

Valentīndienas akcija - 2 kastes, kurjers bez maksas jau šodien!

Neesi paguvis sagatavot Valentīndienas dāvanu? Varbūt tieši vēlies palutināt sevi? Beet Tox frakcionētās biešu sulas šoti aknu veselībai un fiziskās slodzes izturēšanai ir dāvana, kas izsaka ''man rūp!''

iegādājies

Kā saņemt piedāvājumu?

1. Pievieno grozam 2 Beet Tox kastes

2. Ievadi savu adresi (Tikai Rīgas robežās)

3. Maksājot norādi apmaksu skaidrā naudā (piegāde uzrādīsies kā omniva pakomāts = 4 EUR, taču pirkumu saņemsi ar kurjeru!)

4. Sazinies ar mums caur whatsapp - 20318188 vai sagaidi zvanu no mums!

5. Vienosimies par laiku, saņemsi pirkumu jau šodien!

 • Uzlabota  skābekļa piegāde

  Slāpekļa oksīds darbojas kā vazodilatators, atslābinot un paplašinot asinsvadus. Šī vazodilatācija palielina asins plūsmu muskuļos un citos audos. Sporta kontekstā uzlabota asins plūsma nozīmē labāku skābekļa piegādi strādājošiem muskuļiem, uzlabojot to aerobās spējas.Tas palielina izturību un samazina nogurumu ilgstošas ​​​​slodzes laikā.

  uzzini vairāk! 
 • Cīnās pret ''taukaino aknu''

  BEET-TOX kurss palīdz cīnīties pret ''taukaino aknu'' slimību, kas uzlabo tauku vielmaiņu organismā. Kurss (atkarībā no svara un npieciešamības) izejams 2-4 nedēļu laikā.

  Uzzini vairāk! 
 • Samazina ''slikto'' holestarīnu

  Pētījumu rezultātā atklājās, ka BEET-TOX lietošana pozitīvi ietekmē lipīdu profilu, uzlabo aknu darbību un samazina holestarīna līmeni asinīs.

 • Īpašs pagatavošanas veids - frakcionēta sula

  Bietes satur vairākus gaistošus savienojumus, kas, dzerot svaigi spiestu sulu, bieži izraisa nevēlamas blakusparādības (slikta dūša, vemšana, reibonis). Pārmērīga regulāra biešu sulas lietošana var izraisīt aknu bojājumus. Tādēļ tika izmantota biešu sulas frakcionēšana pēc molekulmasas, lai uzlabotu tās spējas un samazinātu blakusparādību risku!