Travel Gastro: ceļojumu asistents gremošanas sistēmai

Ceļošana bieži vien nāk ar slēptu izaicinājumu: gremošanas diskomfortu. Izmaiņas uzturā, ūdens kvalitātē un ikdienas rutīnā var izraisīt kuņģa darbības traucējumus, izraisot vēdera uzpūšanos, neregulāru zarnu kustību un vispārēju diskomfortu. Neatkarīgi no tā, vai izpētāt eksotiskas virtuves ēdienus vai pārvietojaties nepazīstamā vidē, gremošanas problēmas var kavēt piedzīvojumus, liekot justies iztukšotam un nespējot pilnībā izbaudīt ceļojumu.

Iegādājies

Produkts izstrādāts, lai sagatavotu organismu šokam, ko tas piedzīvo ceļojumu laikā. Jauni ēdieni, ritmi, vide ietekmē mūsu kuņģa mikrobiomu, kas var izraisīt gremošanas sistēmas diskomfortu. Travel Gastro palīdzēs dabīgi ķermenim pašam pārvarēt šo šoku! To var lietot gan ceļojumos, gan profilaktiski, lai uzlabotu kuņģa mikrobiomu. Profilaksei aicinām lietot 1 kapsulu/dienā (iepakojums tad ilgs 3 nedēļas)

Kā Travel Gastro tev var palīdzēt?

 • atbalstīt un regulēt zarnu kustību

 • samazināt vēdera uzpūšanos

 • uzlabot zarnu mikrobiomu un vielu uzsūkšanos

Kā arī Travel Gastro palīdzēs uzlabot vielmaiņu, atvieglot caureju vai aizcietējumus, mazināt organisma alkohola  intoksikāciju un atbrīvoties no toksīniem, pārstrādāt ogļhidrātus, celulozi, olbaltumvielas, šķiedrvielas, fruktozi, piena produktus un laktozi,

 • Ar vīru bijām ceļojumā, speciāli izvēlējāmies tādus ēdienus, pie kuriem esam pieraduši, lai nebūtu sarežģījumu, bet ikdienas garās pastaigas radīja stresu organismam: sākās aizcietējumi. Izvēlējāmies Travel Gastro un gremošanas sistēma atgriezās normālā stāvoklī, un problēmu vairs nebija!

  - Antra Batraka

 • Brauciena laikā vēders nemitīgi uzpūtās no maizes, makaroniem un citiem smagiem ēdieniem, apģērbs neizskatījās glaimojošs, bet ar Travel Gastro viss atrisinājās, kleitā atkal varēju izskatīties skaisti!

  - Linda Zariņa

 • Es izmēģināju Travel Gastro gremošanas problēmu dēļ. Vēders pastāvīgi bija uzpūsts. Lietojot kapsulas, atbrīvojos no vēdera problēmām un kā bonuss arī labāk atguvos no treniņiem. Labsajūta ievērojami uzlabojās

  - Vladislavs Dzenis

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā lietot Travel Gastro?

Pieaugušajiem jālieto 2 kapsulas dienā, savukārt personām, kas sver virs 100 kg, jālieto 3 kapsulas dienā. Lai iegūtu labākos rezultātus, ieteicams sākt Travel Gastro kursu (1 kapsula dienā) vismaz 3 dienas pirms ceļojuma.

Vai Travel Gastro ir piemērots ikvienam?

Jā, Travel Gastro ir piemērots vegāniem un nesatur ĢMO, laktozi un lipekli, padarot to pieejamu visdažādākajām uztura izvēlēm un ierobežojumiem.

Cik ātri es varu sagaidīt rezultātus, izmantojot Travel Gastro?

Individuālā pieredze var atšķirties, taču daži lietotāji ziņo, ka dažu dienu laikā pēc Travel Gastro regulāras lietošanas sākšanas ir pamanījuši gremošanas komforta uzlabošanos. Samazinātas gāzes un vēdera izeja var uzlaboties ļoti ātri!

Vai Travel Gastro ir piemērots ilgstošai lietošanai?

Jā, Travel Gastro var izmantot regulāri kā daļu no līdzsvarota dzīvesveida, īpaši cilvēkiem, kuri bieži ceļo vai saskaras ar gremošanas problēmām.

Vai Travel Gastro ir zināmas blakusparādības?

Travel Gastro ir veidots no dabīgām sastāvdaļām, un tas parasti ir labi panesams. Tomēr, tāpat kā ar jebkuru uztura bagātinātāju, dažiem cilvēkiem var rasties viegls diskomforts kuņģa-zarnu traktā vai alerģiskas reakcijas. Ja novērojat jebkādas blakusparādības, pārtrauciet lietošanu un konsultējieties ar veselības aprūpes speciālistu.

Vai Travel Gastro ir drošs grūtniecēm vai sievietēm, kas baro bērnu ar krūti?

Grūtniecēm vai sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, pirms Travel Gastro vai jebkura cita uztura bagātinātāja lietošanas jākonsultējas ar savu veselības aprūpes sniedzēju, lai pārliecinātos, ka tas ir drošs gan viņām, gan viņu mazulim.

Vai Travel Gastro var lietot bērni vai vecāki cilvēki?

Kamēr Travel Gastro ir paredzēts pieaugušajiem, bērni un vecāka gadagājuma cilvēki var gūt labumu no tā veselības aprūpes speciālista vadībā. Ir svarīgi pielāgot devu atbilstoši individuālajām vajadzībām un veselības stāvoklim.

Kas ir fulvīnskābe un kā tā dod labumu zarnu mikrobiomam?

Fulvīnskābe ir dabisks savienojums, kas atrodams augsnē, ūdenī un dažos organiskos materiālos. Tas ir pazīstams ar savām antioksidanta un pretiekaisuma īpašībām, un ir pierādīts, ka tas atbalsta veselīgu zarnu mikrobiomu, veicinot labvēlīgo baktēriju augšanu un uzlabojot barības vielu uzsūkšanos.

lasi vairāk šeit

Vai Travel Gastro var palīdzēt līdzsvarot zarnu mikrobiomu pēc antibiotiku lietošanas?

Jā, Travel Gastro sastāvs, kurā ietilpst fulvīnskābe un polifenoli, var palīdzēt atjaunot zarnu mikrobioma līdzsvaru, ko izjauc antibiotiku lietošana. Šīs sastāvdaļas veicina labvēlīgo baktēriju augšanu, vienlaikus kavējot kaitīgo patogēnu augšanu.

Vai polifenoli var palīdzēt ar tādām izplatītām gremošanas problēmām kā vēdera uzpūšanās un gāzes?

Jā, ir pierādīts, ka polifenoliem piemīt pretiekaisuma un pretgāzu īpašības, padarot tos efektīvus, lai mazinātu vēdera uzpūšanās simptomus, gāzes un diskomfortu vēderā. Veicinot veselīgāku zarnu vidi, polifenoli veicina vienmērīgāku gremošanu un uzlabo kuņģa-zarnu trakta komfortu.

Vai polifenoli var palīdzēt aizsargāt pret ceļotāju caureju?

Lai gan polifenoli vien nevar pilnībā novērst ceļotāju caureju, tie var veicināt vispārējo zarnu veselību un noturību, kas var palīdzēt samazināt caurejas attīstības risku ceļojuma laikā. Turklāt polifenoliem piemīt pretmikrobu īpašības, kas var palīdzēt apkarot patogēnus, kas ir atbildīgi par kuņģa-zarnu trakta infekcijām.

Vai polifenoli ir labvēlīgi tikai gremošanas veselībai, vai arī tie piedāvā citus ieguvumus veselībai?

Lai gan polifenoli ir slaveni ar ieguvumiem gremošanas trakta veselībai, tie piedāvā arī plašu citu veselības ieguvumu klāstu. Tie ietver sirds un asinsvadu veselības atbalstu, imūnsistēmas darbības uzlabošanu un aizsardzību pret hroniskām slimībām, piemēram, vēzi un diabētu.